Netradiční forma poděkování zákazníkům nebo klíčovým firemním partnerům. Event marketingové akce prohloubují vztahy s Vašimi stávajícími partnery a umožňují oslovit partnery nové. Cílem těchto akcí je především pozitivně prezentovat Vaši firmu, její vize a hodnoty.

Získejte maximum

Program pro firemní partnery je realizován především s ohledem na jejich komfort a spokojenost. Může mít podobu zábavného soutěžního odpoledne, ale i dobrodružné vícedenní expedice. Program lze uspořádat variantou outdooru nebo indooru v ČR i v zahraničí. Podle našich zkušeností jsou i lidé, kteří se navzájem neznají, ale spojuje je pouze Vaše firma a obor činnosti, schopni velice dobře spolupracovat v týmu. Pro Vás tak vzniká jedinečná šance se do takového nového týmu jednoduše zapojit a získat nové pozitivní vazby.

Program šitý na míru

Tento typ programu se často dále kombinuje s večerním programem, který může být koncipován v podobném tematickém stylu. Někdy je vhodné program doplnit o prezentaci samotné firmy nebo nových výrobků, materiálů apod. Pokud je téma nových produktů dostatečně silné, může být podle něj zpracován celý program. Takový program je potom vhodný i například pro zaměstnance – obchodníky, kterým nenásilnou a odlehčenou formou fixuje klíčové vlastnosti nabízených produktů.

Naše reference

"Ráda bych vám ještě jednou za celý organizační tým PODĚKOVALA za spolupráci při přípravě doprovodného programu pro Smiths Medical. Podle odezvy, kterou jsme dostali od účastníků (jak českých, tak zahraničních), se jim večer moc líbil a užili si ho. Ranní „ochutnávka“ vybraných fotek vzbudila velké nadšení a přirozeně i spoustu dotazů, kdy uvidí víc. Věřím, že minimálně ze začátku bude zadní část chodby hojně navštěvovaným a oblíbeným místem."

 

Pavlína Mišáková
HR Generalist
Smiths HR Service Center EMEA

Z našeho katalogu

Pokud hledáte netradiční programy spíše zážitkového charakteru, tato kategorie jich nabízí dostatečné množství, určených pro nejrůznější skupiny.

Kde se nám líbilo

Nově zrekonstruovaný hotel u lyžařského areálu Bílá. Nachází se uprostřed krásné přírody. Vyhlášen je svou kuchyní.

Andra training

Jeremenkova 54/3,

Olomouc 779 00

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

+420 777 698 184

http://www.andra.cz

Scroll to top